logo wedel
KONKURS
nagradzamy
dzieci i mamy


W dniach 15.05 - 07.06.2017 r.


1
kup w sklepach Lewiatan produkty E.Wedel za minimum 15 zł, w tym Krem Wedlowski*, na jednym paragonie i ZACHOWAj go

2
Napisz nam, który krem wybierasz i dlaczego: karmelowy czy czekoladowy? Swoją odpowiedź wyślij SMS-em pod numer 4321** o treści: WEDEL.NUMERPARAGONU.CZEKOLADOWYBOKOCHAM CZEKOLADE*** lub zarejestruj na stronie konkursowej www.nagradzamydzieciimamy.pl


przykladowa odpowiedz
produkty wedel
* W konkursie biorą udział: Krem Wedlowski Czekoladowy 230g, Krem Wedlowski Czekoladowy 350g lub Krem Wedlowski Karmellove 230g ** Koszt sms-a zgodny z taryfą operatora. *** W sms-ie może być maks.160 znaków, w tym spacje, bez polskich liter. Przedstawiona treść odpowiedzi na pytanie konkursowe stanowi jedynie przykład.

Szczegóły konkursu zawarte są w regulaminie dostępnym na stronie internetowej www.nagradzamydzieciimamy.pl, www.lewiatan.pl oraz w siedzibie Organizatora konkursu: Agencja Reklamowa Radna Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Rozbrat 44a. W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie, o pełnej zdolności do czynności prawnych i zamieszkałe na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Kolor nagród przedstawionych na materiałach promocyjnych może różnić się od koloru nagród wydawanych laureatom. Przedstawione w materiałach promocyjnych nagrody są wizualizacjami i mogą różnić się od ich rzeczywistego wyglądu.